Alışveriş Sepeti

Gizlilik Sözleşmesi

a. Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahısların erişimlerine izin verilmeyecektir.

b. Elektronik posta adresiniz hiçbir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Müşteri bilgileriniz sadece şirketimiz dahilinde müşteri profili oluşturmak ve/veya e-posta basın bülteni, kampanya duyurusu göndermek için izniniz dahilinde kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.

c. İzniniz dışında e-posta adresinize sadece aşağıdaki hallerde elektronik posta gönderilebilir.

Gizlilik Taahhüdünün değiştirilmesi,

Güvenlik Politikasının değiştirilmesi,

Teslimat Şartlarının değiştirilmesi,

Üyelik Sözleşmenizin değiştirilmesi,

Tüketici Haklarındaki değişiklikler.

d. Mendereshome.com müşterilerimizin Kredi Kartı bilgilerini kesinlikle saklamaz. Kredi Kart bilgileriniz sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması amacı ile bir kereye mahsus kullanılır ve provizyon işlemi sonrasında sistemimizden otomatik olarak silinir

e. Mendereshome.com adresine girmiş olduğunuz üyelik bilgileriniz, başta elektronik posta adresiniz, yazışma adresiniz, cep telefonu numaranız gibi bilgiler asla bir başka kurum/kuruluş ile paylaşılmaz.

f. Akça Saraylı Tekstil ( Mendereshome.com unsahibi şirkettir ) üyelik bilgilerinizi sadece idari/yasal zorunluluğun gerektirdiği durumlarda ilgili birime açıklayabilir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Akça Saraylı Tekstil, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama verebilir.

g. Üyelik bilgileriniz yalnızca Akça Saraylı Tekstil tarafından yürütülecek standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri çerçevesinde kullanılır. Bazı dönemlerde devreye girecek kampanya ve duyurular, sadece bunlardan haberdar olmak isteyen üyelerimize iletilir. Onayınız dışında kampanya bilgi mesajları içeren elektronik postalar almazsınız. Aksi durumları derhal şirketimiz iletişim sayfasındaki noktalara bildirimlerinizi yapmanız rica olunur.

h. Mendereshome.com sitemizi kullanmaya başladığınız andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Mendereshome.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklıdır. Bu maddede bahsedilen siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle bildiririz.

i. Üyelik Şartlarını kabul etmiş kullanıcılar, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.