Alışveriş Sepeti

İade/İptal Koşulları

a. Siparişleriniz banka onayının alınmasından sonra, ürününüz ortalama 2-4 iş günü içerisinde adresinize ulaştırılacaktır. Kargo teslimatındaki kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden firmamız mesul değildir.
b. Verdiğiniz siparişler ile ilgili size en iyi hizmeti sunabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz.
c. Ürün sevkiyatımız, anlaşmalı olduğumuz ARAS Kargo firması ile yapılmaktadır. Kargo ücretleri alışveriş sırasında ödendiğinden ve/veya fiyata dahil edildiğinden kargo firmasına herhangi bir ödeme yapılması söz konusu değildir. Kargo firması tarafından herhangi bir şekilde ödeme talep edildiği taktirde hiçbir şekilde ödeme yapmamanız ve paketi teslim almamanız gerekmektedir.
d. Anlaşmalı kargo firmasının teslimat yapamadığı konumlar için, kargonuzu size ulaştırılmış en yakın Kargo Şubesinden teslim almalı ve/veya şubeden adresinize gönderilmesi için varsa olası ek ödemeyi yaparak alabilirsiniz.
e. Şirketimiz, anlaşmalı kargo şirketimizin teslimat ile ilgili politikalarından mesul değildir. Bu kapsamdaki gecikmelerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.
f. Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında, ürününüzü teslim almadan önce mutlaka dış pakette her hangi bir hasar olup olmadığının kontrolünü yapınız. Şayet dış pakette deformasyon, sıvı teması vs. kusurlar gördüğünüz taktirde muhakkak kargo teslim görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekmektedir.
g. Tarafınıza ulaştırılan kargonuzun içeriğini, kargo görevlisi yanınızda iken yapınız. Eksik veya ayıplı olarak düşündüğünüz kargoyu, kargo görevlisine tutanak tutturarak iade ediniz, asla teslim almayınız.
h. Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında, kargo şubenize 24 saat içerisinde bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması işlemleri hakkında yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamazsanız tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz. Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işleminiz hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Konu ile ilgili bilgi tarafınıza mail ve/veya telefon ile bildirilecektir.
i. Hasarlı ürünlerin iadesi esnasında, teslimatı yapan kargo firması ile geri gönderim yapmanız gerekmektedir. Aksi durumlarda kargo tazmin bedeli size ait olacaktır.